Instalacje gazowe – Szczecin

  Darmowa wycena

   Instalacje gazowe

   Szukają Państwo fachowców zajmujących się instalacjami gazowymi w Szczecinie? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Świadczymy kompleksowe usługi związane z projektowaniem oraz montażem przyłączy gazowych i całych systemów. Szybko realizujemy zlecenia od klientów indywidualnych i biznesowych, którzy budują nowe domy i biurowce lub remontują przestarzałe lub niesprawne instalacje.

    

   Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak przygotować instalacje gazowe, które będą bezpieczne i funkcjonalne. Systemy zapewniają ciepło w budynku, w tym np. ogrzewanie podłogowe, i dostarczają paliwo do kuchenek. Właściwie zaprojektowane i wykonane nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia użytkowników. Instalacje gazowe zwiększają komfort codziennego użytkowania budynku. Montaż systemów warto zlecić naszym fachowcom, którzy mają wymagane uprawnienia do zajmowania się takimi instalacjami. Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, dzięki czemu są na bieżąco z dynamicznie rozwijającą się branżą.

   Co warto wiedzieć o instalacjach gazowych?

   Wyróżnia się dwa rodzaje instalacji gazowych: na gaz LPG oraz na gaz ziemny. Pierwsze wymagają montażu zbiornika na zewnątrz budynku, w którym magazynowany jest gaz płynny, a drugie zasilane są paliwem dostarczanym z centralnej sieci gazowej.

    

   W instalacjach gazowych wewnętrznych stosowane są twarde, miedziane rury, które można łączyć przez lutowanie twarde przy wykorzystaniu kształtek miedzianych lub mosiężnych. Do wewnętrznych i zewnętrznych wykorzystywane są stalowe rury bez szwu lub przewodowe ze szwem. Mogą być łączone przez spawanie i łącznikami gwintowymi z żeliwa białego.