Pompy ciepła

  Darmowa wycena

   Badanie stanu napięcia
   Dostosowanie autonomicznego ogrzewania

   Pompy ciepła

   Oferujemy kompleksowe doradztwo i sprzedaż pomp ciepła na terenie Szczecina i okolic. Pompy ciepła to nowoczesne rozwiązania z zakresu systemów grzewczych do domów jednorodzinnych. Urządzenia te służą do pobierania energii cieplnej ze źródeł znajdujących się poza budynkiem i przekazywania ich do wewnątrz. Są nowoczesne, tanie w eksploatacji i energooszczędne. W naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła najwyższej klasy producentów. Po zdecydowaniu się na zakup takiego urządzenia warto rozważyć także instalację rekuperacji, która pozwoli na odpowiedni obieg powietrza w budynku. Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania do Twojego domu, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania.

   Jaki rodzaj pompy ciepła wybrać?

   Pompy ciepła dostępne są w trzech różnych wersjach, jeśli chodzi o sposób pobierania energii. Wyróżniamy pompy gruntowe, wodne i powietrzne. Wszystkie one pobierają energię z zewnątrz, wykorzystując grunty, studnie lub inne źródła wodne oraz bezpośrednio powietrze. Najczęściej montowana i najbardziej ekonomiczna jest gruntowa pompa ciepła, ze względu na możliwość całorocznego działania i zoptymalizowany koszt instalacji.

   W zależności od rodzaju pompa może zastąpić system ogrzewania całego budynku lub wspomóc już istniejący, dzięki temu, że doskonale współpracuje z innymi instalacjami, takimi jak systemy solarne lub kotły grzewcze.