Instalacje grzewcze

  Darmowa wycena

   Boiler
   Ogrzewanie podłogowe

   Instalacje grzewcze w Szczecinie

   Jesteśmy dostawcą najwyższej jakości technologii grzewczych. Instalacje grzewcze, które znajdą Państwo w naszej ofercie, są nie tylko wydajne, ale też niezwykle oszczędne. Zapewniamy instalacje grzewcze do domów, mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej, takich jak: hotele, sklepy, centra handlowe, szkoły, szpitale czy obiekty sportowe w postaci sal gimnastycznych i basenów. Nasze instalacje grzewcze to rozwiązania pochodzące od renomowanych producentów, dzięki czemu gwarantujemy niezawodność i żywotność przez wiele lat, a to wszystko w atrakcyjnej cenie. Zapewniamy instalacje grzewcze najwyższej klasy oraz oferujemy fachową pomoc i wsparcie doradcze w zakresie ich doboru

   Ogrzewanie ścienne

   Systemy ogrzewania płaszczyznowego cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Ogrzewanie ścienne przypomina ogrzewanie podłogowe, jednak instalacja rozprowadzana jest w ścianach. System wężyków znajdujący się pod powierzchnią płyt kartonowo-gipsowych umożliwia cyrkulację gorącej wody, a ciepło oddawane przez całą powierzchnię ściany rozprowadzane jest równomiernie po pomieszczeniu, na każdej jego wysokości. Płaszczyznowe ogrzewanie sterowane jest za pomocą termostatu, a całość podłączona do kotła. Instalacja ogrzewania ściennego jest wygodna, wydajna, przyjazna środowisku, a co najważniejsze niedroga w eksploatacji. Może być zamontowana zarówno na całej powierzchni ściany, jak i jej fragmencie. Zdecydowanie podnosi estetykę wnętrza, służąc jako ukryty grzejnik. Doskonale sprawdzi się w większości domów jednorodzinnych.

   Ogrzewanie grzejnikowe

   Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu ogrzewania grzejnikowego. Sprzedajemy systemy dostarczane przez sprawdzonych i renomowanych producentów. Wielką zaletą oferowanych przez nas grzejników ściennych jest fakt, że szeroka gama modeli pozwala na możliwe najlepsze dopasowanie kaloryferów do konkretnych przestrzeni. Mamy zatem i grzejniki ścienne, które doskonale wpasują się w nowoczesne wnętrza, i te, które lepiej komponują się z tradycyjnym wystrojem. Warto dodać, że świadczymy też pomoc w zakresie doboru całej instalacji. Jeśli więc poszukują Państwo najlepszych systemów ogrzewania, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.