Fabryka Wody Szczecin

O nas

O naszej firmie

 

Woda jest zarówno eliksirem życia, jak i zasobem ograniczonym, ale nie zawsze jest dostępna na wymaganym poziomie jakości. Dlatego firma Fabryka Wody postawiła sobie za zadanie dbanie o właściwą jakość wody i ochronę jej cennych zasobów. Woda spełniająca określone parametry to nie tylko kwestia kluczowa, jeśli chodzi o zdrowie i życie ludzi. To także niezwykle istotny czynnik w efektywnie działającej gospodarce oraz rzecz, która nie pozostaje bez wpływu na codzienny komfort życia. Dobrym przykładem jest tu zmiękczanie wody, które przekłada się na lepsze samopoczucie użytkowników oraz większą sprawność maszyn pracujących w gospodarstwach domowych i przemyśle.

Nasze innowacyjne technologie i wysokiej jakości produkty pozwalają zapewnić optymalną jakość wody dla wszystkich sektorów i środowisk oraz zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, higieny i zdrowia w codziennym kontakcie z wodą, eliksirem życia.

Jesteśmy specjalistami, którzy nie tylko doskonale znają swoją branżę, ale też zwyczajnie kochają pracę, którą wykonują. Nie tylko więc oferujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu czyszczenia i filtrowania, takie jak systemy do odżelaziania wody, ale służymy też poradą i profesjonalnymi wskazówkami. Nasi fachowcy pozostają do Państwa dyspozycji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!